Anti-age účinky... NMN- β-nikotinamid mononukleotid 50g

Akční cena

Po užívání NMN můžete zaznamenat známky zastavení stárnutí, jako jsou:
oprava DNA, zvyšuje energii, jasnější myšlení, zlepšení metabolismu, růst vlasů, zlepšení stavu pokožky, dočasná znovuaktivace již vyhasínajících vaječníků pokud se snažíte otěhotnět ve věku nad 40 let. Ačkoli se NMN přirozeně vyskytuje v mnoha potravinových zdrojích, studie zjistila, že byste potřebovali zkonzumovat 100 kg brokolice, 69 kg avokáda nebo 416 kg hovězího masa, abyste získali 250 mg NMN. Lidé mají enzymy, které dokážou využít NMN k vytvoření NAD+, který má schopnost opravit poškozené buňky a obnovit informace o DNA, čímž zlepší schopnost našeho těla replikovat buňky beze ztrát. To opět poskytuje účinek proti stárnutí, protože replikované buňky v našem těle se již nebudou zhoršovat ve stejném rozsahu kvůli ztrátě informací a již zdegenerované buňky budou postupně opraveny.

Doporučená denní dávka 1 gram.
Balení obsahuje odměrku zdarma- pojme 0,5 g NMN, je vhodná do myčky nádobí. 

Teplota stabilní, ale doporučujeme uchovávat v chladničce. Pokud ji potřebujete skladovat na delší dobu, vložte ji do mrazáku.

Laboratorně certifikovaný bílý prášek 99+% čistoty. Podívejte se na náš Certifikát analýzy potvrzený testováním třetí stranou v EU zde -dole na stránce

2 300,00 Kč 3 700,00 Kč