Kosmetika TianDe

Kosmetika TianDe čerpá sílu z bylin Altaje, Tibetu a Číny. Po vzoru altajské, tibetské a čínské medicíny harmonizují tělo i psychický stav člověka. Některé výrobky pracují s větším počtem účinných látek, než je běžné v našem zdravotnictví. 

TianDe znamená v překladu "Nebeská dokonalost" a snoubí zdraví a krásu.
Domovem tianDe je Altaj, jeden z nejhezčích a ekologicky nejčistších koutů naší planety. Altajská republika je známá jako "ruský Tibet". Řeky tu vyvěrají z ledovců a mají proto nebesky čistou vodu. V hlubokých údolích se rozprostírají nekonečné pláně a louky, které nabízí ideální podmínky pro růst 300 druhů léčivých rostlin. Právě jejich sílu využívá kosmetika TianDe.

Tibetu se díky jeho poloze ve 4500 m. n. m. přezdívá "střecha světa". Tibetská medicína vnímá zdravotní komplikace a nemoci jako výsledek nerovnováhy v organismu. Nezabývá se jen výslednými projevy, ale i samotnou příčinou potíží.

Čínská medicína je praktikována již 2000 let. Jedná se o komplexní přístup k lidskému tělu i psychice, kdy jsou léčebné metody založeny na léčivých bylinách, zdravé stravě, cvičení a masážích. Přesně toho je využíváno i při vývoji a výrobě kosmetiky TianDe.

V našem e-shopu najdete pouze vybrané preparáty z řady kosmetiky TianDe, jelikož si klademe za cíl nabídnout zjednodušený výběr přírodních produktů z různých zdrojů a od různých výrobců tak, aby se náš klient neztratil v moři nabídek a snadno si mohl vybrat, co potřebuje.